wtorek, 3 październik 2017

Zieleń w domu
nawet bez podlewania!


Rośliny pięknie ozdabiają każde wnętrze. Wnoszą element natury jednocześnie ciesząc oko. 
Jedni lubią pelargonie, bratki, czy inne rośliny ozdobne. Ja osobiście jestem wielkim fanem kaktusów – między innymi dlatego, że nie trzeba ich tak często podlewać.  Nie zdarzyło się Wam kiedyś zobaczyć w swoim pokoju zwiędnięty kwiat tylko dlatego, że zapomnieliście go podlać przez długi czas?  Mi niestety tak.  To przekonało mnie do kupna kilku sztucznych roślin.
Sztuczne rośliny nie zawsze są lubiane (zwłaszcza przez zagorzałych ogrodników) i nie zawsze ładnie się prezentują. Często z daleka widać, że nie jest to prawdziwy kwiat tylko kawałek taniego plastiku. 
Gdzie zatem szukać sztucznych roślin, które wyglądają realistycznie? 

Moim zdaniem najlepszą propozycją jest Rajski Ogród.  Sklep ten prezentuje bogatą ofertę sztucznych roślin. Wybierać można pośród klasycznych  i popularnych roślin, aż po rośliny tropikalne, a nawet ogromne drzewa. Oferta sklepu, aż kusi by skomponować w swoim mieszkaniu niewielki ogród tropikalny!

Ogromną zaletą oferowanych produktów jest dobra jakość wykonania – rośliny wyglądają jak żywe i prawdziwe.  To na pewno atrakcja dla alergików, którzy nie mogą pozwolić sobie na wszystkie rośliny.Roślin w domu nigdy za mało – dlatego dla tych, którzy lubią mnóstwo zieleni – warto zajrzeć na www.zielony-slon.com. Firma ta oferuje tzw. Mech na ściany. Swoim wyglądem ozdoba przypomina prawdziwy, zielony mech i wygląda fenomenalnie! 


Zielony mech fantastycznie komponuje się zarówno z klasycznym drewnem, jak i z modernistycznymi meblami.  W sklepie Zielony Słoń możecie zamówić niezliczoną ilość zielonego mchu, dzięki czemu możecie skomponować z niego różne napisy, czy np. logo ulubionej marki. Efekt jest niesamowity.Jak widać zieleń nie zawsze jest wymagająca i może trwać wiecznie! Uważajcie tylko, żeby nie pomylić sztucznych roślin – z tymi prawdziwymi….

PRZEŚLIJ KOMENTARZ

Produkt tygodnia
Produkt miesiąca

Kategorie

Polecany post

Najczęściej oglądane

Archiwum bloga

Polub stronę na FB

TOP